PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591}

Osaczeni

Entrapment
7,0 38 323
oceny
7,0 10 1 38323
5,3 6
ocen krytyków
Osaczeni
powrót do forum filmu Osaczeni

A mi sie podobal:-)

ocenił(a) film na 7

Ale nie naleze do osob analizujacych kazda sekunde filmu,po prostu daje sie poniesc emocjom,a tu ich troche bylo:-)Zadne arcydzielo ale przyjemny film do obejrzenia z fajnym pozytywnym zakonczeniem.

bettiboo

A misie to są w zoo...

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Ewentualnie misie są w lesie ... jak lubiła powtarzać niegdyś moja nauczycielka ....

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Nie mam kompleksow jesli chodzi o moj jezyk ojczysty, wiec jesli chcieliscie byc zlosliwi, to nie wyszlo:-)Pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Należało zgłosić nauczycielkę do dyrekcji za szerzenie głupoty. Misie są dwa: Colargol albo Puchatek , a w zoo lub w lesie to żyją NIEDŹWIEDZIE. Nie ma na świecie zwierząt o nazwie "misie" jaki to byłby gatunek , "pluszakowate" ? :)

ocenił(a) film na 7
OmniModo

To była nauczycielka od niemieckiego... (gorzej gdyby np. Biologii) więc chyba mogę jej wybaczyć) poza tym to był rok szkolny 1999/2000..nieco już przedawniona sprawa ale miło mi sobie o tym przypomnieć, wielu którzy tłumaczenie zaczynali od " mi się.. zapomniało odrobić lekcji" w taki sposób miała zwyczaj ripostować...

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Wiem, wiem. Ja miałem znowu do czynienia z hasełkiem typu:
-Dlaczego nie odrobiłeś zadania ?
- Nie, bo ...
- Niebo to zostaw lotnikom

OmniModo

To niezupełnie to samo, bo nie ma tu błędu językowego. a w "misiach" jest. Trzeba być analfabetą, żeby zaczynać zdanie od "mi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones