PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1319}

Imię róży

Der Name der Rose
7,7 175 136
ocen
7,7 10 1 175136
7,4 27
ocen krytyków
Imię róży
powrót do forum filmu Imię róży

Zakazane mordy

użytkownik usunięty

Na żadnym filmie nie widziałem tylu zakazanych mord.

Też prawda, dawno nie widziałem takiej plejady przystojniaków w jednym filmie ;]

to polecam filmy Pier Paolo Pasolini a w szczególności "trylogię średniowieczną" przy nich mordy z Imię róży to playboye...

użytkownik usunięty
cobra2000

oglądałem "salo...", tam raczej trudno mówić o mordach, bo aktorzy byli kręceni częsciej od tyłu

ocenił(a) film na 8

Dzięki temu nie możemy narzekać na brak realiów średniowiecznych :) to właśnie nie urzekło :DDD

Ciekawa uwaga... Ze tez nie patrzylem pod tym katem w wieku 11 lat, ogladajac ten film po raz pierwszy...

ocenił(a) film na 9

Przez cały film zastanwiałam się- "cholera, skąd oni nabrali tych ludzi". (gruby albinos, czy kim on tam był sprawiał największy dyskomfort moim ślepiom). Ale to jeden z atutów filmu, na pewno lepsi brzydsi, ale przynajmniej realistyczni, a nie plejada żelusiów opalusiów z Hollywood. :)

doris1997

Dokładnie, obsada tego filmu to siła! SC z tym swoim akcentem nadaje dobrego tempa w tym filmie, w dodatku tamte czasy pod względem higieny i ogłady były jakie były ;)

Sam film oglądałem daaawno temu w licku, wczoraj na wieczór puściłem go egejn i jedynie kilka drobiazgów było ciekawych, ponoć książka lepsza ;)

ocenił(a) film na 9

To był celowy zabieg. Twarze, fryzury, noc, mgła, zima - miało być mrocznie i nieprzyjemnie pod każdym względem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones