Sean Connery

Thomas Sean Connery

8,5
38 707 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Connery

żaden z aktorów którzy wcielili się w tą postać nie dorasta mu do piet,może faktycznie Roger Moore wprowadził nieco humoru do serii,ale części z piercem Brosnanem są typowo efekciarskie,Timothy dalton chyba nie miał "jaj" żeby udźwignąć ta postać,a o grze australijskiego modela George'a Lazenby każdy chyba wolał by zapomnieć.Nikt nigdy po Connerym nie potrafił nadać postaci takiej charyzmy,no i sposób w jaki się przedstawiał,przecież kobiety ewidentnie sikały po nogach na dźwięk słów:"my name is Bond....James Bond"...moje uszanowanie panie Connery,dla mnie jest pan najlepszy.
ps.czy tylko ja odnoszę wrażenie że Craig pasowałby bardziej do roli dresiarza z kijem bejsbolowym w ręku niż do grania bonda???

seba851

Connery jest najlepszy to fakt !!!! ;-)
jego następcy się do niego nie umywają...
Lazenby-cieniutko mimo iż "W tajnej służbie jej królewskiej mości" to jeden z moich ulubionych filmów o 007.
Moore-Ja z Moorem miałem rużnie.Jego poczucie humoru nie zawsze mi odpowiadało.
Dalton-Ujdzie
Brosnan i Craig to zaraz po Seanie najlepsi Bondowie (oczywiście moim zdaniem)
i nie porównywał bym Craiga do dresa to po prostu Bond innych czasów ale również bardzo dobry (nie wiele ustępujący Seanowi).Zapraszam do przeczytania artykułu o wszystkich odtwórcach roli 007 na moich Blogu ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones