PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6649}

W słusznej sprawie

Just Cause
7,2 17 038
ocen
7,2 10 1 17038
W słusznej sprawie
powrót do forum filmu W słusznej sprawie

Takich filmow juz nie kreca, a szkoda, bo to dobre kino. Rola Eda Harrisa rewelacyjna, zagrana po
mistrzowsku! Perfekto dla Eda :-D

Donia_filmweb

Film bardzo dobry ;)
Wciąga, zaskakuje, zapewnia rozrywkę, czyli łączy cechy jakie powinien mieć dobry film.
Harris faktycznie - świetnie odegrana rola.

ocenił(a) film na 8
Donia_filmweb

rzeczywiście zaskakuje :) gdy wypuścili Earla sprawdziłam, czy nie pomylili się przypadkiem, co do końca emisji filmu. A tu jeszcze godzina (z reklamami) :P wtedy już się domyśliłam, jakie będzie rozwiązanie akcji. Polecam! A Harris- rewelacja :)

ocenił(a) film na 9
Beautylady7

Film świetny i trzyma w napięciu. Oglądając go można stwierdzić kilka podobieństw do francuskiego filmu "Samotne śledztwo" :).

tomi2020

I nie tylko. Obejrzycie sobie to: http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awiadek+oskar%C5%BCenia-1957-31581 :). Gwarantuję zmianę zdania co do zaskakiwania :). FIlm jest moze i dobrze zagrany, zwłaszcza jeśli chodzi o Eda Harrisa, ale pomysł stary jak brontozaur. Dość często mam wrażenie, że scenarzyści liczą na to, iż nikt w ogóle nie ogląda starych filmów :)

ocenił(a) film na 7
Donia_filmweb

Dokładnie!!! Wspaniale zagrany film (oczywiście z Edem na czele) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones