PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5604}

Szukając siebie

Finding Forrester
7,7 24 564
oceny
7,7 10 1 24564
5,5 6
ocen krytyków
Szukając siebie
powrót do forum filmu Szukając siebie

8/10

ocenił(a) film na 8

Van Sant ciągle mnie zaskakuje, raz potrafi nakręcić rewelacyjne filmy (jak "Buntownik.."), a raz totalne g.. bez ładu i składu (jak "Słoń"); Szukając siebie zalicza się na szczęście do tej pierwszej kategorii; na uwagę zasługuje kapitalnie opowiedziana i zrealizowana opowieść, jak i świetna rola Roba Browna
Moja ocena: 8/10

Pauleta

Co do filmu " Buntownik z Wyboru" to nie jestem pewien jak wyglądał jego wkład jako reżysera w ten film. Bo jak wiemy oskarowy scenariusz napisali Matt Damon i Ben Affleck którzy zagrali też główne role w filmie (pomijając Robina Williamsa) i raczej to ich wizja tego filmu została pokazana na ekranie.

Ps.
Zobacz fragment filmu ''Jay & Silent Bob Strike Back'' w którym sam Van Sant pokazuje jak właśnie wyglądała jego praca na planie filmu ( Krótka fragment na planie drugiej części filmu: http://www.youtube.com/watch?v=MZ70hbvaPdU

ocenił(a) film na 8
jk7480

tak wiem główne zasługi należą się Affleckowi i Damonowi, aczkolwiek widać w tym filmie klimat filmów Van Santa także swój wkład na pewno jakiś ma :P, a co do powyższego filmiku to jest to parodia, więc raczej na pewno tak nie wyglądała praca na planie :)
chociaż kto wie:P

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Jak można napisać o świetnym filmie "Słoń", że to gówno bez łądu i składu?

ocenił(a) film na 8
Niskobudzetowy

jednym się podobało, drugim nie.. może nie totalne gówno, ale ja się zawiodłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones