PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818}

Gra w serca

Playing by Heart
7,3 4 302
oceny
7,3 10 1 4302
4,7 3
oceny krytyków
Gra w serca
powrót do forum filmu Gra w serca

fenomen

ocenił(a) film na 9

gra angeliny w tym filmie dowodzi o jej talencie aktorskim ona i jej partner to ozdoba tego filmu

użytkownik usunięty
tosh

jestem za. Najbardziej w tym fimlie podobała mi sie ich gra..uwielbiam romantyczne filmy..ale ten motym w choroba aids....ach... swietna gra aktorska. cool film

ocenił(a) film na 10
tosh

Jestem jedną z tych osób, które za Angeliną nie przepadają i żartują, że najpierw widać usta, a dopiero potem Angelinę. Nie lubię jej oglądać, bo w każdym filmie wydaje mi się być tylko Angeliną Jolie, a nie graną postacią. Jej aktorstwo kompletnie nia mnie nie działa, nie jest według mnie autentyczna.
"Gra w serca" jest jednak wyjątkiem, w tym filmie baaardzo mi się podobała, być może dlatego, że gdy go oglądałam, nie miałam zupełnie pojęcia kim ona jest, była dla mnie tylko jakąś aktorką, a nie słynną, kontrowersyjną Jolie.
Pomimo braku sympatii dla niej, zgadzam się z Wami, że w tym filmie jest naprawdę dobra, a wątek, którego jest bohaterką jest moim ulubionym. Bardzo lubię zdanie, które tam wypowiada - mówić o miłości to jak tańczyć o architekturze.
Krótko mówiąć, Angelina zasługuje na pochwałę, a film zdecydowanie wart jest polecenia.

ocenił(a) film na 9
tosh

krótko: to prawda.. zagrała świetnie.. obejrzałem ten film dziś po raz drugi w życiu.. a później jeszcze sceny z nią..

znajomy amerykanin i rosjanin stwierdzili, że może warto obejrzeć film, żeby poznać punkt widzenia dziewczyn- chcieli to niby popisać się, jacy z nich męscy kolesie.. ja powiem szczerze: cieszę się, że go zobaczyłem i mogłem pomarzyć o osobie, która byłaby dla mnie jak Angelina w tym filmie
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones